fbpx
Slow news

На Rozetka закликають “підвісити” благодійні набори для переселенців

Вибрати можна між продуктовим і гігієнічним наборами
Мачулка Ангеліна, 20.06.2022

Онлайн-ритейлер Rozetka та міжнародна благодійна організація “Карітас України” організували благодійний проєкт “Подаруйте набір турботи”.

Усі охочі можуть долучитися до допомоги переселенцям, які втекли від війни. Для цього на сторінці ініціативи потрібно обрати один або декілька з трьох можливих наборів. Серед них — продуктовий (каші, консерви, гарячі напої, смаколики) та гігієнічні для чоловіків і жінок (засоби для гоління та жіночої гігієни, душу, миття посуду). 

Місцем доставки потрібно обрати осередок “Карітасу України” в запропонованих містах і оплатити замовлення онлайн.

“Набори турботи” розподілять по регіональних центрах “Карітасу України” в Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Івано-Франківську, Дрогобичі, Коломиї, Чернівцях, Києві, Житомирі. На набори наклеюватимуть наліпки з побажаннями від українців. Щоб ваші слова опинилися на наліпках, побажання треба залишити в коментарях на сторінках організаторів у Facebook та Instagram.

“Щотижня центри «Карітасу України» надають допомогу близько 100 тисячам постраждалим від війни українцям. Десять центрів, до яких будуть спрямовані ”набори турботи”, — це організації «Карітасу», які прийняли найбільше родин, що успішно евакуювалися з місць важких боїв і руйнувань. Ці локальні організації розташовані в різних куточках України, що дозволяє надавати допомогу рівномірно”, — говорить Владислав Шелоков, директор із комунікацій та мобілізації ресурсів “Карітасу України”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень