На платформі «Дія.Освіта» з'явився новий серіал, присвячений практичному використанню штучного інтелекту на прикладі ChatGPT.
Серіал складається з кількох частин, що розповідають, як ChatGPT може бути корисним у різних сферах життя. Розглянуто як загальні принципи роботи зі ШІ, так і конкретні приклади його використання в бізнесі, освіті й побуті.
Освітній серіал створено для всіх, хто прагне розширити свої можливості та навчитися ефективно працювати зі штучним інтелектом. Зокрема, він стане у пригоді підприємцям, освітянам, держслужбовцям, студентам та іншим користувачам.
Автором та ведучим серіалу став Олексій Мінаков — експерт із цифрових комунікацій, який досліджує інновації та працює у сфері технологій.
Навчальний курс складається з 8 коротких епізодів, кожен з яких присвячено окремій темі:
- Знайомство з ChatGPT — що це за інструмент, як він працює, які версії існують та чому ШІ-асистенти стають незамінними помічниками на сучасному ринку праці.
- Реальні кейси використання в Україні та світі — як ChatGPT вже використовують у бізнесі, державному секторі та освіті (на прикладах Novus, VARUS, Епіцентр, Content KIT, Promodo, Work.ua, Укрзалізниці, МЗС, Мінцифри, уряду Албанії тощо).
- Мистецтво створення запитів — практичні техніки для отримання найточніших і найкорисніших відповідей від штучного інтелекту.
- Креативні можливості ChatGPT — як ШІ допомагає генерувати ідеї та створювати контент.
- Аналіз даних за допомогою ШІ — швидкий пошук інформації та створення аналітичних звітів.
- ChatGPT в освіті — як студенти й викладачі можуть застосовувати інструмент у навчальному процесі.
- ChatGPT для побуту й особистих справ — поради з організації побуту, кулінарні ідеї, тренування тощо.
- Безпечне використання ChatGPT — що потрібно знати про конфіденційність даних, можливі упередження алгоритму та важливість перевірки інформації.
Курс доступний на платформі «Дія.Освіта». Це частина «Проєкту підтримки Дія», який реалізується за фінансової підтримки Швеції через Програму розвитку ООН в Україні.
Також може бути цікаво: «Як діяти в надзвичайних ситуаціях» — новий серіал на платформі «Дія.Освіта»