fbpx
Slow news

На платформах Facebook та Instagram з’являться маркетплейси

Бізнеси зможуть безкоштовно створити власні магазини з каталогами товарів
Данилюк Даяна, 20.05.2020

Компанія Facebook повідомила про запуск маркетплейсів на платформах Instagram та Facebook. У такий спосіб компанія хоче допомогти малим бізнесам, які призупинили свою діяльність під час карантину, а також зробити шопінг зручнішим і швидшим для користувачів.

 Facebook Shop

Бізнеси зможуть безкоштовно створити свій магазин, обравши товари для каталогу. Також можна самостійно налаштувати зовнішній вигляд магазину, обравши обкладинку та кольори бренду. 

Facebook Shop буде доступний для будь-якого бізнесу, незалежно від його розміру та бюджету. Користувачі зможуть заходити на маркетплейс із бізнес-сторінки бренду у Facebook або Instagram, а також через Stories та рекламу.

Можна буде переглядати товари в каталозі, зберігати ті, що зацікавили, а також замовляти їх через офіційний сайт бренду або через Facebook Shop.

Поставити запитання або попросити проконсультувати користувач зможе через WhatsApp, Messenger або Instagram Direct. У майбутньому компанія додасть можливість замовити товар безпосередньо через месенджери.

 Instagram Shop

Платформа почне працювати з літа 2020 року у США. Юзери зможуть шукати та купувати товари через Instagram Explore, а також сортувати колекції товарів від брендів і креаторів за категоріями. Пізніше компанія планує додати нове вікно Instagram Shop на навігаційній панелі для зручнішого шопінгу. 

 Продаж через Facebook та Instagram Live

Також бренди зможуть продавати товари через Facebook та Instagram Live. Для цього потрібно буде тегнути товар або каталог через Facebook Shop перед початком трансляції. У такий спосіб товар закріпиться знизу екрана, щоб користувач міг дізнатися про нього більше та придбати. 

Компанія планує запустити функцію найближчими місяцями, після тестування. 


Єлизавета Антонюк, маркетингова директорка «Молоко від фермера»

Для мене це чудова новина. Дуже круто, що стираються межі, і звичні для нас додатки стають повноцінними інструментами для маркетингу. Бренд “Молоко від фермера” на ринку вже 6 років. За цей час ми встигли пройти величезний шлях: від маленького МАФу до мережі з 70 магазинів у багатьох містах України. Тепер, звісно, у нас є сайт, цілий департамент маркетингу і багато фахівців, які можуть допомогти з розвитком бренду.

Але як було б круто, якби 6 років тому маленький фермерський магазин органічних продуктів міг одразу запустити свій бізнес офлайн і онлайн. Щоб не було потреби розробляти складний сайт, витрачаючи на це не один місяць, а то й рік, спалювати божевільні бюджети і нервові клітини. Я впевнена, що це сильно допоможе як локальним дрібним виробникам, так і “монстрам” сучасного ринку.

Людмила Юзькова, маркетингова директорка MD Fashion

Я впевнена, що рух та зміни неймовірно важливі для розвитку будь-якого бізнесу. Для fashion-ритейлу це відкриє багато нових можливостей, спростить взаємодію з покупцями і блогерами. Це буде зручно для всіх, хто любить швидко ухвалювати рішення — побачив-замовив-отримав. Імпульсивних покупок стане в рази більше.

Можливо, це ускладнить життя великим гравцям на ринку, бо їхня перевага в зручному сайті більше не гратиме велику роль. Тепер будь-який молодий дизайнер зможе надавати швидкий сервіс продажу через Instagram. А ще потрібно готуватися до того, що рекламні бюджети на просування в Insta збільшаться для всіх через високий попит.

Читайте також у рубриці Slow news
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інстаграм додав нову опцію до прямих трансляцій
Відтепер користувачі зможуть вести прямі ефіри лише для обраних підписників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень