fbpx
Slow news

На Хмельниччині заснували міжнародний проєкт із приготування борщу

Місцеві жителі вже куховарили з польськими волонтерами
Мачулка Ангеліна, 28.09.2022

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва розпочав проєкт із приготування борщу за стародавніми рецептами разом із представниками різних країн.

Проєкт відбуватиметься в онлайн-форматі. Українські майстри з приготування борщу вже віртуально зустрілися на кухні з польськими волонтерами. Трансляція події відбувалася на сторінках Центру в соціальних мережах Facebook та Instagram, а також на платформі Zoom, де представники громад області мали можливість долучитися до зустрічі.

Проєкт запустили для популяризації української культури у світі. Крім того, борщ вирішили відзначити окремо, адже він нещодавно ввійшов до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

“Популяризація української культури у світі – тривалий і непростий процес. Він має бути безперервним, інакше спостерігач втратить зацікавленість. Українська культура має регулярно з’являтися в закордонному інфополі. Про неї мають читати в газетах, її мають обговорювати в соцмережах, вона має бути на ТБ”, — говорять автори проєкту.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень