fbpx
Slow news

На Берлінале презентували трейлер українського кіноальманаху “Війна очима тварин”

До нього ввійшли кадри трьох новел
Бондар Каріна, 24.02.2023

Творці кіноальманаху “Війна очима тварин” представили на Берлінському кінофестивалі перший трейлер.

За задумом авторів, кіноальманах міститиме 11 новел, більшість з яких заснована на реальних подіях, а їх головними героями стануть тварини. У трьох перших новелах, зйомки яких було завершено на початку 2023 року, йдеться про корову, білого кролика й собаку, який опинився вовком. А героями наступних історій стануть коза, рибки, ще одна корова, а також, можливо, один з найпопулярніших чотирилапих «зірок», ім’я якого знає кожен українець.

“Для нас дуже важливо, що не тільки українські, а й закордонні режисери готові приєднатися до творчої групи кіноальманаху. Адже ми порушуємо не лише тему порятунку тварин — ідеться про війну як гуманітарну катастрофу, що нищить все живе навколо і всередині кожного з нас. І той факт, що наші іноземні колеги розділили з нами цю страшну реальність, доводить актуальність теми екоциду в Україні для усього світу”, — прокоментував Олег Кохан, автор ідеї і продюсер кіноальманаху “Війна очима тварин”.

Зйомки наступних трьох новел відбудуться на початку весни. Світова прем’єра запланована межах одного з авторитетних кінофестивалів вже у кінці 2023 року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень