fbpx
Slow news

Мистецький фестиваль Burning Man стартував у віртуальному форматі

Цьогорічна тема фестивалю — Мультивсесвіт
Альтман Дарина, 01.09.2020

31 серпня стартував щорічний мистецький фестиваль Burning Man у віртуальному форматі. Захід триватиме до 6 вересня.

У квітні 2020 року буор оголошено, що через пандемію коронавірусу фестиваль скасують. Однак пізніше організатори вирішили провести захід у віртуальному форматі.

Фестиваль Burning Man — щорічний восьмиденний фестиваль незалежного мистецтва у США. Щороку обирають нову тематику заходу.

Цьогорічна тема фестивалю — Мультивсесвіт. Це астрономічна теорія про незліченні можливі паралельні всесвіти, за межами нашого.

На віртуальному фестивалі будуть представлені 10 платформ: можна скролити сайт та відвідувати лекції, музичний клуб, політичні симуляції, віртуальний бар тощо.

В останній день віртуальний храм буде спалено. Обладнання, програмне забезпечення та використані дані також знищать.

Взяти участь у фестивалі можуть 100 тисяч осіб. Лише частина контенту є платною, здебільшого він безкоштовний. Можна також робити донати. VR-гарнітура необов’язкова, знадобиться лише комп’ютер або телефон.

Традиційно фестиваль відкривають в останній понеділок серпня, починаючи з 1986 року. Останній день фестивалю зазвичай припадає на День Праці, офіційне свято у США. Понад 20 років захід проходить у пустелі Блек-Рок, у штаті Невада.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень