Slow news

Музей Ван Гога представив кеди, натхнені картинами художника

Її створили у колаборації з брендом екологічного взуття
Бондар Каріна, 22.07.2023

Музей Ван Гога в Амстердамі у співпраці з брендом екологічного взуття Cariuma створили взуття, на яке нанесли квіти та пейзажі художника.

На взутті зображені “Соняшники” (1889) та “Пшеничне поле з круками” (1890) Ван Гога, а також ювілейний квітковий візерунок, створений для музею на честь 50-річчя художника.

У новій лінійці дует прагне відзначити “безмежну красу нашої планети”, нагадуючи власникам кедів “озирнутися навколо та втілювати щоденні рішення, зосереджені на живленні та захисті нашого природного світу”.

Колекцію Музею Ван Гога доставляють без жодного впливу на навколишнє середовище (компанія купує квоти для досягнення вуглецево-нейтральної логістики), а взуття загорнуте в перероблену та на 100% придатну для вторинного перероблення паковання.

Компанія також пообіцяла висаджувати пару дерев у бразильських тропічних лісах за кожну придбану пару кросівок.

Читайте також у рубриці Slow news
Crocs представила свого маскота 
Крокодил заввишки 1,83 метра вилупився з яйця в прямому ефірі після місяця тизерів
Jeep та «АНТОНОВ» створять колекційний автомобіль «AN-J001»
За основу взяли Jeep Wrangler Rubicon, який переосмислять із використанням елементів української авіаційної естетики
KFC видасть збірку маловідомих українських віршів «Віднайдені рядки»
До видання увійдуть рідкодруковані твори поетів і поеток XIX–XXІ століть
У Києві відкрилась інтерактивна виставка «Той день»
Відвідувачі зможуть побувати у віртуальному кабінеті президента, підняти прапор над Верховною Радою, політати над Канівським водосховищем і залишити мрію на майбутнє
Літературний фестиваль PORT оголосив програму
5–6 вересня в Одесі відбудуться презентації книжок, дискусії, перформанси, автограф-сесії, поетичні й музичні події
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень