fbpx
Slow news

Музеї Нью-Йорка повинні будуть позначати картини, вкрадені нацистами

Так хочуть боротися з наслідками Голокосту
Мачулка Ангеліна, 18.08.2022

Музеї Нью-Йорка тепер зобов’язані позначати ті витвори мистецтва, які вкрав нацистський режим.

Губернаторка Нью-Йорка Кеті Гокул підписала кілька законів, спрямованих на вшанування та підтримку тих, хто пережив Голокост. Згідно з одним із них музеї повинні будуть “розміщувати на видному місці плакати або інші вивіски”, які позначають викрадені нацистами витвори мистецтва. Два інші закони вимагають від шкіл надавати високоякісну освіту щодо Голокосту, а від Департаменту фінансових послуг штату — опублікувати список банків, які відмовляються від комісії за виплати жертвам Голокосту.

“Це люди, які пережили невимовну трагедію, але, незважаючи на це, наполегливо будували життя, повне сенсу й мети, саме тут, у Нью-Йорку. Ми зобов’язані перед ними, їхніми сім’ями та шістьма мільйонами євреїв, які загинули під час Голокосту, вшанувати їх пам’ять і переконатися, що майбутні покоління зрозуміють жахи цієї епохи”, — йдеться в заяві Кеті Гокул.

Під час Другої світової війни нацисти викрали в євреїв близько 600 000 творів мистецтва. Хоча це сталося давно, постраждалі та їхні сім’ї досі не отримали свої речі назад. У Луврі, наприклад, зберігається близько 1700 викрадених нацистами творів мистецтва.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень