fbpx
Slow news

MustHave запустив ініціативу для висвітлення проблем гендерного забезпечення ЗСУ

У межах ініціативи українським захисницям передадуть 500 хакі-футболок
Бондар Каріна, 20.06.2023

Український бренд одягу MUST HAVE об’єдналися з першим в Україні соціальним проєктом із пошиття жіночої польової військової форми ARM WOMEN NOW, щоб висвітлити проблеми гендерного забезпечення Збройних сил України.

У межах колаборації MustHave з продажу кожної базової футболки передасть військову футболку українкам на фронті, які потребують функціональної та зручної військової форми, розробленої саме для жінок. Ініціатори планують передати українським захисницям 500 хакі-футболок.

“Такі проєкти, як Arm Women Now, голосно стверджують, що для жінок форма не обмежується вибором пікселя або мультикама. Надважливі лекала, простір для різного обхвату грудей, розташування кишень, особливі вставки для ніжних зон тіла тощо. Проблему відходу від стандарту, яку дівчата вирішують власними силами, мають почути. Для нас це прояв поваги і вдячності жінкам-захисницям”, — коментують співзасновниці MustHave Анна Бец і Анастасія Дзюба.

Ціна однієї базової футболки — 999 гривень. Придбати футболки та підтримати українських захисниць можна на сайті та в магазинах MustHave у Києві та Львові.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень