Slow news

MUST HAVE презентував благодійний дроп на підтримку підлітків-переселенців

Малюнки чотирьох дітей перетворили на принти для футболок
Бондар Каріна, 04.05.2023

Український бренд одягу MUST HAVE разом із благодійним фондом Deeds4kids випустили футболки з історіями українських підлітків, які були вимушені залишити свої домівки через війну.

Усі ілюстрації відображають спогади, переживання та мрії, пов’язані з Україною, – їх намалювали підлітки.

“Уже рік ми працюємо з підлітками, які вимушено виїхали з України, й допомагаємо їм впоратися з травмами війни. Під час дорослішання вони потребують особливої підтримки, яку ми забезпечуємо через різні ініціативи та проєкти. Один з таких напрямів роботи – арттерапія. Ця методика дає можливість покращити емоційний стан дітей, полегшити соціалізацію в новому оточенні й, що важливо, – зберегти їхню культурну та національну ідентичність”, – наголошують співзасновниці фонду Deeds4kids Наталія Большакова та Ніна Васадзе.

У межах колаборації роботи чотирьох підлітків були перетворені на принти для футболок. Ціна однієї футболки – 999 грн. 5% коштів з продажу дропу отримають діти-автори малюнків, а 15% підуть на програми терапії для юних переселенців у різних містах Європи.

Придбати футболки та підтримати українських підлітків-переселенців можна на сайті бренду MustHave.

Читайте також у рубриці Slow news
Adidas перетворив стіну хмарочоса на Мангеттені на подіум для запуску нової колекції
Бренд представив лінію Originals Sport вертикальним перформансом за участю танцівниць
DIVOCHE.MEDIA випустило третій сезон подкасту «На її плечах»
У новому сезоні говорять про етичне лідерство, гендерну нерівність у медицині, пережите сексуальне насильство та роль жінок у суспільних змінах
Etnodim презентував дитячі версії вишиванок із власної колекції
Чотири сорочки натхнені археологічними знахідками та традиційною українською вишивкою
Мінкульт і заклади культури долучилися до кампанії «Годуй грудьми всюди і тут»
Ініціатива нагадує про право матерів годувати дітей у публічних місцях без осуду та закликає створювати дружнє до родин середовище
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень