fbpx
Slow news

monobank додав маркетплейс у свій застосунок

Чи зберігся tone of voice бренду та що всередині
Кірста Олена, 21.10.2024

21 жовтня monobank офіційно опублікував свій маркетплейс під назвою market by mono.

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський, який зазначив, що проєкт з’явився на ринку без масштабних анонсів чи активної комунікації, і тепер користувачі можуть поступово знайомитися з новою платформою.

Для доступу до маркетплейсу необхідно зайти в розділ «Ще» мобільного застосунку monobank та увімкнути новий дизайн. Оновлення поширюється поступово, і станом на ранок 21 жовтня воно ще не було доступне всім користувачам.

Гороховський наголошує, що market by mono — це нова спроба monobank створити щось унікальне у сфері e-commerce. Він закликав не поспішати з жорсткими оцінками, адже проєкт ще на початковому етапі розвитку. Маркетплейс пропонує прозорі умови оплати без додаткових націнок. Усі товари можна придбати за програмою «Покупка частинами», а для партнерів monobank обіцяє «безпрецедентно низькі тарифи — у 3-5 разів нижчі за конкурентні».

Tone of voice бренду зберігається, тож не виникає відчуття переходу на інший продукт:

  • легкість у поданні інформації;
  • структурованість подачі;
  • дружні пропозиції «відсвяткувати відкриття маркетплейсу»;
  • фанова рубрикація в стилі «LEGOлайз для кожного», «Вінтажний куточок» …

Нині на платформі доступні три категорії товарів: ґаджети, смартелектроніка та комп’ютерна техніка. У майбутньому обіцяють розширити асортимент, щоб охопити більшу кількість товарів. До перших партнерів маркетплейсу увійшли відомі українські ритейлери Moyo, КТС та Click.

Користувачі зможуть порівнювати ціни від різних виробників та користуватися безплатним доставленням товарів.

Гороховський також пообіцяв сюрприз для перших покупців, натякаючи, що він особисто долучиться до привітання перших покупців. Станом на 12:00 21 жовтня, за інформацією Гороховського, маркетплейс отримав перші 5 000 замовлень.

Читайте також у рубриці Slow news
ПУМБ і Mastercard створили мобільний донорський хаб «Теплокровні»
Пересувний пункт здачі крові відкриється в Києві, після чого вирушить у тур містами України
МакДональдз у Бахрейні прив’язав ціну соусів до коливань на біржі
У межах кампанії Buy the Dip вартість наборів соусів змінювалася разом із фондовим ринком
«Сільпо» оголошує збір російськомовної літератури
У супермаркетах з’явилися візочки для збору книжок, які після переробки стануть основою для українського видання
Аксесуари з невиданих ілюстрацій Марії Примаченко та благодійний дроп «Ліс усередині»
Бренд [не] Хустка та Animalism by UAnimals презентували нові колекції
ВРК та Сили безпілотних систем ЗСУ презентували платформу для комунікаційників
Новий ресурс допоможе поєднати досвід спеціалістів у PR, дизайні та SMM із потребами армії
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень