fbpx
Slow news

МОМ запустила кампанію “ПРИДИВИСЬ” для підвищення обізнаності про торгівлю людьми

Вона буде представлена у 21 регіоні України
Бондар Каріна, 19.10.2023

18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та агенція plusone social impact розпочали нову інформаційну кампанію “ПРИДИВИСЬ”.

ЇЇ мета — протидіяти торгівлі людьми, допомагаючи людям зрозуміти ризики, які можуть нести привабливі, на перший погляд, пропозиції роботи.

Кампанія “ПРИДИВИСЬ” розширює межі інформування людей про проблему торгівлі людьми: вона закликає людей в Україні бути обережними, коли вони стикаються з привабливими пропозиціями роботи чи житла, які можуть призвести до експлуатації, і наводить приклади поширених схем, які використовують вербувальники, щоб заманити людей у різні види експлуатації.

“Сучасне рабство досі існує й приносить шалені прибутки експлуататорам”, — сказала Ірина Постоловська, заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції. Вона закликала українців бути обережними, коли їм пропонують роботу: “Перевіряйте всю інформацію, не віддавайте ваші документи, повідомляйте своїх близьких про ваше місце перебування, придумайте кодове слово, яке допоможе повідомити, що ви у біді, та вивчайте мову країни, в якій перебуваєте”.

Експозицію “ПРИДИВИСЬ” можна буде побачити на вокзалах, у торгових центрах, на площах міст та в інших публічних місяцх у 21 регіоні України. Також протягом наступних тижнів будуть поширені інші матеріали кампанії серед населення України.

Партнерами кампанії є Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство закордонних справ Норвегії та Міністерство юстиції Швеції.

Її розпочато у співпраці з Міністерством соціальної політики України. Також провідну роль у впровадженні кампанії відіграє Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми.

Читайте також у рубриці Slow news
Etnodim презентує дроп, натхнений різними регіонами України
Одна з вишиванок створена на основі візерунка авторства Олени Пчілки
Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет
50 курсів від провідних університетів стануть доступні безплатно українською мовою
Український освітній проєкт CDTO Campus готуватиме фахівців для реалізації цифрових реформ
Випускники зможуть стати частиною проєктів, які ініціює Мінцифри
“Сільпо” презентує культурно-просвітницький проєкт “Різдзвоники”
Підготували застосунок, де можна створювати створювати AR-відео посеред магазину
Месенджери є найпопулярнішим медіа для споживання новин в Україні
Дослідження медіаспоживання від Gradus Research
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень