fbpx
Slow news

МОМ запустила кампанію “ПРИДИВИСЬ” для підвищення обізнаності про торгівлю людьми

Вона буде представлена у 21 регіоні України
Бондар Каріна, 19.10.2023

18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та агенція plusone social impact розпочали нову інформаційну кампанію “ПРИДИВИСЬ”.

ЇЇ мета — протидіяти торгівлі людьми, допомагаючи людям зрозуміти ризики, які можуть нести привабливі, на перший погляд, пропозиції роботи.

Кампанія “ПРИДИВИСЬ” розширює межі інформування людей про проблему торгівлі людьми: вона закликає людей в Україні бути обережними, коли вони стикаються з привабливими пропозиціями роботи чи житла, які можуть призвести до експлуатації, і наводить приклади поширених схем, які використовують вербувальники, щоб заманити людей у різні види експлуатації.

“Сучасне рабство досі існує й приносить шалені прибутки експлуататорам”, — сказала Ірина Постоловська, заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції. Вона закликала українців бути обережними, коли їм пропонують роботу: “Перевіряйте всю інформацію, не віддавайте ваші документи, повідомляйте своїх близьких про ваше місце перебування, придумайте кодове слово, яке допоможе повідомити, що ви у біді, та вивчайте мову країни, в якій перебуваєте”.

Експозицію “ПРИДИВИСЬ” можна буде побачити на вокзалах, у торгових центрах, на площах міст та в інших публічних місяцх у 21 регіоні України. Також протягом наступних тижнів будуть поширені інші матеріали кампанії серед населення України.

Партнерами кампанії є Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство закордонних справ Норвегії та Міністерство юстиції Швеції.

Її розпочато у співпраці з Міністерством соціальної політики України. Також провідну роль у впровадженні кампанії відіграє Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми.

Читайте також у рубриці Slow news
В інстаграмі з’явились тимчасові коментарі
Їх можна залишати на дописах і рилзах
В Австралії McDonald’s створив чоботи у вигляді Чикен МакНагетс
Їх подарують найпалкішим шанувальникам цієї страви
У поїздах Укрзалізниці можна скуштувати «бойовий чай»
У такий спосіб збирають кошти на кейсеваки для українських військових
У Києві можна здати російські книжки на перероблення
Ініціативу започаткували книгарня «Сенс на Хрещатику» та ГО «Україна без сміття»
Армія TV презентувала документальний фільм «ЕТОС» про Сили спеціальних операцій ЗСУ
У першому епізоді показали філософію, цінності та мотивацію українських воїнів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень