fbpx
Slow news

МОМ запустила кампанію “ПРИДИВИСЬ” для підвищення обізнаності про торгівлю людьми

Вона буде представлена у 21 регіоні України
Бондар Каріна, 19.10.2023

18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та агенція plusone social impact розпочали нову інформаційну кампанію “ПРИДИВИСЬ”.

ЇЇ мета — протидіяти торгівлі людьми, допомагаючи людям зрозуміти ризики, які можуть нести привабливі, на перший погляд, пропозиції роботи.

Кампанія “ПРИДИВИСЬ” розширює межі інформування людей про проблему торгівлі людьми: вона закликає людей в Україні бути обережними, коли вони стикаються з привабливими пропозиціями роботи чи житла, які можуть призвести до експлуатації, і наводить приклади поширених схем, які використовують вербувальники, щоб заманити людей у різні види експлуатації.

“Сучасне рабство досі існує й приносить шалені прибутки експлуататорам”, — сказала Ірина Постоловська, заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції. Вона закликала українців бути обережними, коли їм пропонують роботу: “Перевіряйте всю інформацію, не віддавайте ваші документи, повідомляйте своїх близьких про ваше місце перебування, придумайте кодове слово, яке допоможе повідомити, що ви у біді, та вивчайте мову країни, в якій перебуваєте”.

Експозицію “ПРИДИВИСЬ” можна буде побачити на вокзалах, у торгових центрах, на площах міст та в інших публічних місяцх у 21 регіоні України. Також протягом наступних тижнів будуть поширені інші матеріали кампанії серед населення України.

Партнерами кампанії є Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство закордонних справ Норвегії та Міністерство юстиції Швеції.

Її розпочато у співпраці з Міністерством соціальної політики України. Також провідну роль у впровадженні кампанії відіграє Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачі Х підтримали книгарню «Сенс» десятками 5-зіркових відгуків на гугл-картах
Зробили це у відповідь на кілька негативних коментарів зі звинуваченнями в русофобії
У Signal з’явиться  можливість додавати псевдоніми й нотатки для контактів
Наразі розробники тестують цю функцію
robota.ua проведе безплатний вебінар про цінності, які обʼєднують людей у команду
Він буде корисний керівникам, власникам бізнесу, HR та L&D експертам
Українець створив безоплатний застосунок для перекладу відео
Нині доступні для перекладу українська та кримськотатарська
Книгарня Readeat закликає підтримати харківських видавців
Пропонують придбати книжки за видавничими цінами й у такий спосіб допомогти Харкову
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень