fbpx
Slow news

Молодіжний рух у США створив різдвяну кампанію для протидії стрілянині в школах

Так життя стане для дітей найбільшим подарунком
Мачулка Ангеліна, 27.12.2022

Молодіжний рух March For Our Lives і агенція Rodgers Townsend зняли кампанію, присвячену протидії частим випадкам стрілянини в школах.

У ролику показано підлогу шкільного класу, на якій розкидані дитячі речі: рюкзаки, одяг, витинанки. Додолу падають використані гільзи, які своїм дзенькотом відтворюють мелодію Carol of the Bells. Закінчується відео закликом припинити збройне насилля — це стало б найкращим подарунком для дітей.

“Якщо жахливе може бути магічним, якщо трагічне може бути прекрасним, то ось до чого ми прагнули. Немає гуманності чи графічних деталей, але все ж ви відчуваєте повільний жах моменту”, — говорить Майк МакКормік, головний креативний директор Rodgers Townsend.

За словами МакКорміка, нагода створити таку “святкову” кампанію втратилася б уже до січня, тому її одразу втілили в життя.

У кінці 2022 року в США було зареєстровано 636 масових розстрілів. Це робить його другим найгіршим роком щодо збройного насильства за 8 років, відколи кількість розстрілів почали відстежувати.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень