fbpx
Slow news

Molfar виявили українські лейбли, які досі не вийшли з російського ринку

Вони продовжують викладати треки на Яндекс.Музика
Бондар Каріна, 16.03.2023

Фахівці агенції Molfar провели дослідження, під час якого виявили три українських музичних лейбли, які продовжують працювати на російському ринку.

За даними аналітиків, ТОВ “Умиг Мьюзик” має два активні облікові записи на платформі Яндекс Музика, які доступні лише з російського IP.

Поширення треків українських музичних виконавців на російських платформах не припинялось після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну: за 2022/2023 роки профіль “Уміг Мьюзик” виконав 72 релізи, а “Умиг Мьюзик” – 27 релізів.

Лейбл Comp Music, представлений компаніями ТОВ “Комп Мюзік Паблішинг” і ТОВ “Комп Мюзік”, також має активний обліковий запис на Яндекс.Музиці та продовжує публікувати пісні, які доступні лише з російського IP. Усього відомо про 560 релізів від профілю Comp Music, з яких 40 відбулися у 2022 році.

Зазначається, що діяльність лейблів створює іміджеві ризики для усіх виконавців, які з ними співпрацювали або співпрацюють, навіть попри те, що вони можуть не знати про продовження співпраці лейблів з росією.

Лейбл Best Music, який має профіль на Яндекс.Музика і доступний лише з російського IP, не має українських треків, що датуються пізніше 2020-го року. Проте дослідники знайшли зв’язки лейблу зі згадуваним “Умиг Мьюзик”.

“Отже, компанія не бачить різниці: українські треки на російських платформах чи російські треки на українських платформах – головне отримати прибуток”, – зазначено в публікації.

Дослідження проводилося про музичні лейбли, не про артистів/гурти/проєкти.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень