fbpx
Slow news

Модератори TikTok подали на соцмережу до суду через відео з насиллям

Вони змушені по 12 годин дивитися ролики, де можуть бути стрілянина чи самогубства
Мачулка Ангеліна, 26.12.2021

Модератори TikTok на чолі з працівницею Кенді Фрейзер подали до суду на соцмережу та її материнську компанію ByteDance Inc. за постійний перегляд тисяч відео з насиллям.

У позові Фрейзер запевняє, що дивилася відео з канібалізмом, розтрощеними головами, стріляниною в школах, самогубствами та навіть смертельним падінням із будівлі разом з аудіо. Через постійний уплив таких роликів модераторка отримала посттравматичний стресовий розлад — вона має проблеми зі сном, а коли спить, їй сняться жахіття.

Також стверджується, що TikTok вимагає від модераторів переглядати сотні відео за 12-годинну зміну. Вони мають лише годину перерви на обід і дві 15-хвилинні перерви.

“Через величезний обсяг контенту модератори мають не більше 25 секунд на відео, і потрібно одночасно переглядати від трьох до десяти відео одночасно”, — йдеться в скарзі адвокатів Фрейзер.

TikTok раніше був членом групи соціальних медіакомпаній, до неї входять також Facebook і YouTube, які розробили рекомендації щодо усунення стресу модераторів від перегляду насильницьких відео. Проте ця соцмережа так і не змогла упровадити рекомендації в життя та зменшити робочі зміни до 4 годин.

Зараз Кенді Фрейзер, яка представляє інших модераторів TikTok, просить компенсацію за психологічні травми й таку ухвалу суду, яка вимагатиме від компанії створити медичний фонд для модераторів.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень