fbpx
Slow news

Міжнародний паралімпійський комітет запустив 10-річну кампанію #WeThe15

Для її айдентики створили звукові ефекти для людей із порушеннями слуху
Мачулка Ангеліна, 24.08.2021

Міжнародний паралімпійський комітет, Міжнародний альянс з питань інвалідності, департаменти ООН та інші організації створили 10-річну ініціативу #WeThe15.

Проєкт має зруйнувати суспільні та системні бар’єри для людей з інвалідністю, збільшити їх представництво в житті спільнот, поширити обізнаність та розвіяти культурні міфи. Назву ініціатива отримала через те, що людей з інвалідністю зараз 1,6 мільярда — це 15% від населення всієї планети.

Айдентику для кампанії розробляли Pentagram і adam&eveDDB. Логотип для #WeThe15 представили у формі кругової діаграми, яка візуалізує 15% населення — людей з інвалідністю. Його носитимуть як тимчасове тату спортсмени на Паралімпійських іграх-2020.

Гаррі Пірс із Pentagram говорить: “Нечасто буває так, що в людини є шанс створити дещо, що може мати позитивний вплив на 15% населення світу — для мене честь бути частиною команди WeThe15 і працювати з Міжнародним паралімпійським комітетом над такою важливою кампанією”.

Для кампанії музикант Юрі Сузукі створив звук, який може чути й людина з порушеннями слуху. Ця композиція працює завдяки ритмічній вимові “We The 15” за допомогою близьких інтервалів. Звуки розташовані в межах трьох октав, тому люди з порушеннями слуху все ще можуть чути основні тон і структуру звуку.

“Не було такої вимоги, щоб звук був інклюзивним, але я вважаю, що це принципово для створення звуку, до якого кожен може отримати доступ, — розповідає Сузукі. — Я думав, що було б чудово створити звук на основі частоти втрати слуху в людей. Існують різні спектри частот, які складно чути (низька, середня та висока частоти), і ми прагнули охопити все це під час розроблення звуку для #WeThe15”.

Також у межах проєкту 19 серпня низку визначних місць по всій планеті підсвітили фіолетовим — міжнародним кольором інвалідності. 

Читайте також у рубриці Slow news
Getty Images запускає власний генератор зображень 
Згенеровані зображення матимуть ліцензію Getty на використання та захист
Spotify представила інструмент для клонування голосів та перекладу подкастів
Спочатку на платформі з’являться переклади шоу від відомих авторів
Інклюзивне ательє Lady Di atelier презентувало колекцію хустин 
Вони виконані на основі картин, які малювали люди з інвалідністю
В Україні запустили проєкт-подяку всім, хто наближає Перемогу
Його приурочили до Дня захисників і захисниць України
Telegram запровадить історії для каналів та контент з одноразовим переглядом
За дозвіл на публікацію в каналі сторіз голосуватимуть підписники
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень