Міжнародний паралімпійський комітет, Міжнародний альянс з питань інвалідності, департаменти ООН та інші організації створили 10-річну ініціативу #WeThe15.
Проєкт має зруйнувати суспільні та системні бар’єри для людей з інвалідністю, збільшити їх представництво в житті спільнот, поширити обізнаність та розвіяти культурні міфи. Назву ініціатива отримала через те, що людей з інвалідністю зараз 1,6 мільярда — це 15% від населення всієї планети.
Айдентику для кампанії розробляли Pentagram і adam&eveDDB. Логотип для #WeThe15 представили у формі кругової діаграми, яка візуалізує 15% населення — людей з інвалідністю. Його носитимуть як тимчасове тату спортсмени на Паралімпійських іграх-2020.
Гаррі Пірс із Pentagram говорить: “Нечасто буває так, що в людини є шанс створити дещо, що може мати позитивний вплив на 15% населення світу — для мене честь бути частиною команди WeThe15 і працювати з Міжнародним паралімпійським комітетом над такою важливою кампанією”.
Для кампанії музикант Юрі Сузукі створив звук, який може чути й людина з порушеннями слуху. Ця композиція працює завдяки ритмічній вимові “We The 15” за допомогою близьких інтервалів. Звуки розташовані в межах трьох октав, тому люди з порушеннями слуху все ще можуть чути основні тон і структуру звуку.
“Не було такої вимоги, щоб звук був інклюзивним, але я вважаю, що це принципово для створення звуку, до якого кожен може отримати доступ, — розповідає Сузукі. — Я думав, що було б чудово створити звук на основі частоти втрати слуху в людей. Існують різні спектри частот, які складно чути (низька, середня та висока частоти), і ми прагнули охопити все це під час розроблення звуку для #WeThe15”.
Також у межах проєкту 19 серпня низку визначних місць по всій планеті підсвітили фіолетовим — міжнародним кольором інвалідності.