fbpx
Slow news

Міжнародна організація захисту тварин закликала не лякати тварин петардами та феєрверками

Через це період новорічних свят для тварин є стресовим
Мачулка Ангеліна, 17.12.2021

Міжнародна організація захисту тварин Four Paws у Болгарії запустила передноворічну кампанію із закликом не лякати тварин феєрверками й петардами.

Проєкт “Що гарне для нас, жахливе для них” розповідає про те, як тварини реагують на піротехніку під час зимових свят. Зазвичай для них звуки феєрверків становлять загрозу незрозумілого характеру. Вони не розуміють, звідки шум і що він означає, чи вдасться їм уникнути небезпеки. Тварини починають панікувати.

“Мета кампанії — виявити невидиму для багатьох проблему, яка з року в рік загострюється під час свят. «Що гарне для нас, жахливе для них» ілюструє страх і стрес, які відчувають тварини під звуки пітард і феєрверків, коли ми святкуємо”, — говорить Дениця Славова, начальниця відділу комунікацій Four Paws у Болгарії.

Будь-хто може підтримати кампанію фонду, поширюючи пости в Instagram із гештегом #SoundOff і спеціально створений однойменний gif у всіх соціальних мережах. На підтримку проєкту можна також додати спеціально розроблену рамку до свого зображення профілю у Facebook.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень