fbpx
Slow news

Міша та Даша Кацуріни випустили фільм про створення “Тайського привіту”

До дня народження ресторану
Альтман Дарина, 24.11.2020

Міша та Даша Кацуріни презентували фільм про створення “Тайського привіту”. Фільм випустили до дня народження ресторану. У ньому розповіли, скільки коштує відкрити ресторан, як довго вони чекали на антикваріат з Таїланду та як знайти кухарів.

Подружжя об’їздило Таїланд, перекуштувавши всю вуличну їжу в місцевих кафе. Після цього Міша та Даша відкрили власний ресторан тайської їжі у Києві.

У документальному фільмі розповіли про пошук приміщення,  рецептів, ремонт і витрачені гроші.

Міша й Даша Кацуріни

“Рівно рік тому ми відкрили ресторан “Тайський привіт”. Його створення було нашою найцікавішою, найскладнішою і найдорожчою ресторанною пригодою. Ми витратили на нього $650 000, майже 2 роки життя і, заради експерименту, зняли весь процес на невелику екшн-камеру марки Sony.

Сьогодні, в день народження, ми публікуємо фільм “Тайський Привіт: як народжуються ресторани”, у якому показано весь закулісний процес створення цього бізнесу – від пошуку приміщень до пошуку кухарів в Таїланді, від роботи з архітекторами й дизайнерами до будівельного “кидалова”, від надихаючих подорожей до продажу нерухомості для виплати кредитів, від створення автентичних страв до випадкового знайомства Міші з батьком, якого він не бачив все життя і знайшов на Youtube за виконанням пісні в межах конкурсу християнської пісні.”

На честь дня народження ресторану “Планета кіно” й “Тайський привіт” разом випустили попкорн Pumpidup зі смаком тайського каррі, що можна придбати в ресторані.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень