fbpx
Slow news

Міша Кацурін та Антон Птушкін випустили другу серію фуд-тревел-шоу

Відтепер у випусках безплатно рекламуватимуть невеликі українські фуд-виробництва
Данилюк Даяна, 10.06.2022

Наприкінці 2021 року ресторатор Міша Кацурін і тревел-блогер Антон Птушкін запустили спільне фуд-тревел-шоу. У форматі програми ведучі подорожують світом і куштують місцеву їжу, паралельно ознайомлюючись із традиціями та особливостями країни, життям її мешканців. 

Перші два випуски зняли в столиці Лівану, Бейруті, а прем’єру третього запланували на кінець лютого. Однак перенесли її через повномасштабне вторгнення росії на територію України. 

У новому випуску шоу Міша та Антон побували в Таїланді — взяли інтервʼю у Джей Фай, головного шеф-кухаря Таїланду, та одного з двох стрітфуд-шефів, нагороджених Мішленівською зіркою.

Також у новому ролику традиційно багато вуличної їжі, фуд-традицій Бангкока й місцевого колориту. 

“До війни у нас були зовсім інші плани. Ми встигли відзняти цілих вісім випусків про Таїланд. Чому так багато? Бо він прекрасний! Жоден із цих випусків не буде доступним для жителів росії та білорусі. А от українцям пропоную відволіктися хоча б на якийсь час від стрічки новин на інший контент. До того ж на певних умовах: ми вам новий випуск – ви будь-який комфортний донат на допомогу Україні”, – коментує вихід нової серії фуд-тревел-шоу Міша Кацурін.

Також у нових випусках Кацурін безплатно рекламуватиме невеликі українські фуд-виробництва, тим самим підтримуючи малий бізнес країни.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень