fbpx
Slow news

Мінцифри запустило креативну комунікацію в Gulliver

Де розповідає про свій Гід з державних послуг
Мачулка Ангеліна, 28.01.2022

Міністерство цифрової трансформації та креативна агенція Green Penguin створили в київському ТРЦ Gulliver рекламу Гіда з державних послуг.

Основним симоволом кампанії під назвою “З Гідом все просто” став лабіринт. Адже раніше, щоб дізнатися, як отримати довідку чи подати звернення, доводилося гуглити, розумітися на складних термінах або телефонувати за стаціонарними номерами держустанов, де постійно було зайнято або тривала обідня перерва. Натомість Гід має ці проблеми розв’язати.

“Ми хотіли цікаво візуалізувати пошук відповідей на складні запитання та розповісти про держпослуги з легкістю та простотою. Так з’явилася візуальна метафора лабіринту”, — говорить Юлія Курова, креативна директорка Green Penguin.

Із лабіринтом може взаємодіяти кожен охочий, а щоб побачити сам гід, потрібно просканувати QR-код усередині лабіринту на першому поверсі ТРЦ.

Тематичні борди розставили і біля магазинів на всіх поверхах Gulliver. Наприклад, біля дитячих магазинів розмістили постер про бебі-бокси, а біля магазинів декору — про реєстрацію нерухомого майна.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень