fbpx
Slow news

Мінцифри запустило інтерактивні симулятори з онлайн-безпеки для дітей та батьків

У них представлені можливі ситуації та два варіанти їх розв’язання
Бондар Каріна, 04.06.2023

До Дня захисту дітей на оновленій платформі Дія.Освіта з’явилася серія освітніх матеріалів, які допоможуть батькам захистити своїх дітей та нагадати про правила поведінки в мережі.

За допомогою трьох представлених симуляторів, в яких можна знайти необхідні освітні матеріали, батьки навчитимуть дітей правил поведінки в мережі.

У симуляторах репрезентовані можливі ситуації, з якими підліток може зіштовхнутися в інтернеті, та два варіанти їх розв’язання. До кожного з варіантів прикріплені додатки з поясненнями, які за бажанням можна прочитати або повернутися до перегляду відеоуроку. Всього таких симуляторів три: для дітей, підлітків, батьків.

“Сьогодні одне із завдань батьків — навчити дитину критично мислити й аналізувати середовище, у якому вона перебуває. Діти віком від 12 до 14 років неодноразово стикалися з кібербулінгом, а третина опитаних підлітків зазначила, що стала свідком не менш як п’яти таких ситуацій. Кожна дитина повинна знати, як вчасно захистити себе та кому повідомити про проблему. Ми вдячні партнерам за можливість створювати освітні продукти, які допоможуть побудувати зручну цифрову державу для всіх, зокрема і наймолодшого покоління”, — зазначила Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень