fbpx
Slow news

Мінцифри презентувало платформу Дія.Освіта

Там можна безплатно навчатися, опанувати професію та знайти роботу
Бондар Каріна, 17.05.2023

Міністерство цифрової трансформації презентувало оновлену платформу Дія.Освіта — тут можна безплатно навчатися в інноваційному й інклюзивному форматі.

“Є певні проблеми з працевлаштування на ринку праці. І зараз Мінекономіки, уряд працюють над тим, щоб розв’язувати ці проблеми. Але людям, як ніколи раніше, потрібно швидко змінюватись і отримувати нові професії”, — сказав віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Дія.Освіта стане національною едьютейнмент платформою актуальних знань та навичок, де кожен охочий зможе розширити свої вміння й навички, опанувати нову професію та знайти роботу.

“По суті, це профтех онлайн. Ви можете здобути нову професію — від дата-аналітика до баристи — і дуже швидко інтегруватися в нове життя. Освітні серіали наповнені симуляторами, де на вибір учнів є кілька сценаріїв… Після завершення навчання учень отримує перелік актуальних вакансій за цією професією у його регіоні, тож він зможе працевлаштуватися”, — пояснив віцепрем’єр-міністр.

Разом із провідними компаніями та експертами Дія створила понад 50 нових освітніх серіалів та 50 симуляторів про різні професії, а також додала англомовну адаптацію платформи. Усе це відсьогодні доступно для перегляду на сайті Дія.Освіта.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень