fbpx
Slow news

Мінцифра та Bazilik School запустили освітні серіали про актуальні професії

Для тих, хто хоче дізнатися більше про мобільну фотографію, SMM, Google Ads або таргетинг
Бондар Каріна, 20.07.2023

Мінцифра разом із практичною школою комунікацій Bazilik презентують чотири освітні серіали для тих, хто хоче спробувати свої сили в одній із професій: мобільний фотограф, SMM-спеціаліст, таргетолог або менеджер Google Ads.

“У європейських країнах попит на digital-спеціалістів підвищився на 56% за минулий рік. Наше завдання — допомогти всім охочим зробити перший крок до роботи в цифровій індустрії. Разом зі школою Bazilik ми створили освітні продукти, завдяки яким кожен може розвивати актуальні навички та підсилити резюме, додавши сертифікат платформи Дія.Освіта”, — зазначає Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

У кожному серіалі спікери розповідають про правильне використання сучасних digital-інструментів — від налаштування реклами у Facebook до створення фото для експертних дописів за допомогою смартфона.

 Освітній серіал “Мобільний фотограф”

Про те, як заробляти, знімаючи тільки на телефон. Про різницю між студійними, стоковими та портретними фото. А ще — про правила зйомки на смартфон і як фотографувати так, щоб моделі подобалися собі на знімках. Запрошений експерт — Антон Ткаченко, викладач курсу “Мобільна фотографія” у Bazilik, блогер, контент-мейкер.

 Освітній серіал “SMM-спеціаліст”

Про те, як від якісної стратегії у соцмережах залежить успіх усього бізнесу. Чому важливо говорити однією мовою із цільовою аудиторією? Чим особлива робота з лідерами думок? Пояснює Олексій Міллер, операційний директор креативної агенції Banda за напрямом соціальних мереж та брендингового контенту.

 Освітній серіал “Менеджер у Google Ads”

Про те, як бути другом з Google і використовувати всі можливості його рекламних інструментів. Від того, як створити акаунт у Google Ads, до ретельного добору слів для кожного рекламного оголошення. Розповідає експерт Дмитро Кудінов, CEO inseed.marketing. Має 12 років досвіду в диджитал-маркетингу.

 Освітній серіал “Таргетолог”

Про те, як налаштовувати рекламу з нуля через Facebook Ads Manager. Чому важливо розуміти структуру рекламного кабінету та яка мета кожної з рекламних цілей Facebook Ads? Своїм досвідом діляться експертки Олександра Мелешко, спеціалістка з digital-маркетингу з міжнародним досвідом, тимлідерка в рекламній агенції Target Tigra, лекторка Bazilik, та Олександра Олійник, експертка з digital-маркетингу з міжнародним досвідом, тимлідерка в агенції Target Tigra.

Освітні серіали та симулятори до кожного з них створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння практичної школи комунікацій Bazilik.

Читайте також у рубриці Slow news
Українці ще більше донатять на тлі втоми від невизначеної тривалості війни 
Gradus Research опублікували дослідження до 2-ї річниці повномасштабного вторгнення
В Україні створили відео виключно за допомогою нейромереж
У відео закликають українців до єдності на шляху до Перемоги
PUMA запустила спортивну колекцію, обличчями якої стали українські олімпійські призери
У рекламній кампанії — Ярослава Магучіх та Михайло Романчук
60% компаній мають вакансії, під час закриття яких віддають перевагу ветеранам, — дослідження 
36% компаній готові виділяти фінанси для організації працевлаштування ветеранів
UNITED24, monobank, Стерненко та Лаченков запустили збір на 35 морських дронів
За внесок від 100 гривень можна виграти одну з 35 карток зі 100 000 гривень
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень