fbpx
Slow news

Міноборони запустило мовлення власного телеканалу “Армія ТБ”

Він є некомерційною структурою і планує співпрацювати з іншими медіа
Бондар Каріна, 24.03.2023

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензію Центральній телерадіостудії Міністерства оборони на супутникове мовлення з логотипом “Армія ТБ”.

На засіданні повідомили, що строк дії ліцензії становить 10 років, мовлення – 24 години на добу.

“Військові створюють телеканал, який розвіює туман війни, збільшує кількість і якість матеріалів як з фронту, так і матеріалів про військо, озброєння, безпеку, про військових, про волонтерів, про проблеми, про перемоги і так далі”, – розповів журналіст, медіаменеджер і продюсер, а нині військовослужбовець Ілларіон Павлюк.

За його словами, команда телеканалу – це фахові медійники, які служать зараз у ЗСУ, колектив на 90% складатиметься саме з військових.

Телеканал ставить за мету покращувати інформаційну гігієну та збільшити в ефірі кількість кваліфікованих експертів з армії, “щоб загалом аналітика й експертиза стала більш фаховою”.

“Ми хочемо робити продукт а-ля military discovery – спецпроєкти, які цікаво розповідають про озброєння та військових, ми хочемо давати аналітику здорової людини, яка не буде спиратися на припущення нефахівців”, – зауважив він.

Зазначають, що на телеканалі буде і частка розважального контенту для підняття морального духу.

“Армія ТБ” є некомерційною структурою і планує співпрацювати у майбутньому з іншими незалежними медіа.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень