fbpx
Slow news

Мінні Маус змінила свою сукню на брючний костюм від Stella McCartney

Це перша радикальна зміна її образу за майже 100 років
Мачулка Ангеліна, 31.01.2022

Персонаж Disney Мінні Маус уперше за майже 100-річну історію радикально змінила імідж. Тепер вона одягнена в брючний костюм від британської дизайнерки Стелли МакКартні.

Незважаючи на завчасну появу інформації про це, офіційно новий одяг Мінні представлять у березні 2022 року, щоб відзначити дві дати — Міжнародний жіночий день і 30-ту річницю паризького Діснейленду.

У пресрелізі проєкту йдеться про те, що Стеллу МакКартні обрали для створення нового образу Мінні через “її спадщину щодо жіночого лідерства”, а також її прихильність до стійкості.

“Мінні завжди посідала особливе місце в моєму серці, — говорить дизайнерка у своїй заяві. — Ми поділяємо ті самі цінності, і мені подобається в Мінні те, що вона уособлює щастя, самовираження, автентичність… до того ж у неї такий чудовий стиль”.

Тепер ансамбль Мінні — це виготовлений на замовлення блакитний смокінг у чорний горошок і відповідний бант. Стелла МакКартні сподівається, що новий зовнішній вигляд зробить Мінні “символом прогресу та розширення можливостей для нового покоління”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень