fbpx
Slow news

Мінкульт розшукуватиме викрадені об’єкти культурної спадщини

Уже підготували план заходів з виявлення викрадених об’єктів
Бондар Каріна, 18.04.2023

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) разом з МКІП займатимуться розшуком викрадених росією об’єктів української культурної спадщини.

“За ініціативи АРМА, в онлайн-режимі було проведено робочу зустріч представників Агентства із заступниками міністра культури та інформаційної політики України для налагодження взаємодії між відомствами з метою обміну інформацією про викрадені (пограбовані) об’єкти культурної спадщини”, — йдеться в повідомленні відомства.

АРМА також удосконалює функціонал та інструментарій для виявлення й розшуку активів у сфері культурної спадщини, витворів мистецтва та інших культурних об’єктів.

Фахівці АРМА вже підготували план заходів з виявлення та розшуку викрадених об’єктів та визначили основні ідентифікатори його виконання та учасників цих заходів.

“За результатами зустрічі, учасниками прийнято рішення про систематичні консультації та постійний обмін інформацією між відомствами для розшуку та повернення викрадених об’єктів культурної спадщини”, — додали в Агентстві.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень