fbpx
Slow news

Мінкульт і Google створили платформу для дослідження української культури та природи

Із фото, відеолекціями, статтями та 3D-турами
Мачулка Ангеліна, 25.11.2022

Міністерство культури та інформаційної політики й Google запустили платформу “Україна поруч”.

Проєкт запустили на платформі Google Arts & Culture. Він розповідає про культуру, архітектуру, мистецтво та природу України.

“Україна поруч” пропонує дослідити самобутність держави за допомогою відео, музики, статей, 3D-турів. Крім того, тут можна навчитися готувати страви української кухні за відеорецептами, подивитися документальні проєкти від “СЛУХ”, відвідати віртуальні виставки. Усі матеріали мають англійські субтитри.

До створення проєкту долучилися 10 партнерів, серед яких Національний художній музей України, Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”, Музей театрального, музичного та кіномистецтва України й ін.

“Ukraine is Here — надзвичайно потужний проєкт, який є результатом плідної співпраці, справжньої синергії команд — Google Arts & Culture, нашого міністерства, державних агентств, багатьох музеїв, заповідників та окремих експертів-фахівців. Нові можливості розповісти про українську культуру — масштабно, цікаво й сучасною цифровою мовою, як це зроблено на платформі Google Arts & Culture — це ще одна наша спільна перемога”, — говорить очільник Мінкульту Олександр Ткаченко.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень