fbpx
Slow news

Microsoft звільнила 1000 працівників

Причиною став економічний спад у компанії
Мачулка Ангеліна, 19.10.2022

Компанія Microsoft звільнила майже 1000 своїх працівників.

Скорочення торкнулось кількох непов’язаних відділів, зокрема відділу з розроблення відеоігор для консолі Xbox і відділу з інновацій Microsoft Strategic Missions and Innovation. Звільнили навіть працівників з керівними посадами: наприклад, місце втратила Кей Сі Лемсон, керівниця відділу з робочих місць в офісі головного директора з інновацій, яка давно працювала на Microsoft.

Причиною такого масового звільнення стали економічні проблеми компанії. Після звіту про інфляцію в США капіталізація Microsoft зменшилася на $109,33 млрд, акції компанії впали на 5,5%, що є рекордом з вересня 2020 року.

Проте про можливе скорочення в компанії говорили ще в липні. Тоді Microsoft заявила, що готова звільнити менше 1% зі своїх 180 тисяч працівників і значно сповільнила роботу через загрозу економічного спаду.

“Як і будь-який бізнес, ми регулярно оцінюємо головні пріоритети нашої організації та вносимо відповідні структурні зміни, — говорить представник Microsoft. — Ми продовжуватимемо інвестувати в нашу організацію та найматимемо працівників у важливих сферах розвитку протягом наступного року”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень