fbpx
Slow news

Meta представила ШІ-інструмент, який може впізнавати елементи на зображенні

Його також можна використовувати на підводних фото чи фото з мікроскопа
Бондар Каріна, 06.04.2023

Meta представила модель штучного інтелекту Segment Anything (SAM), що може впізнавати елементи на зображеннях.

Модель сегментації зображення використовують у широкому спектрі додатків, але у Meta зауважують, що створили “точну модель”. Зокрема, її можна використовувати на підводних фото чи фото з мікроскопа.

Під час роботи з інструментом обʼєкти на світлинах можна вибирати текстово чи натиснувши на них. Модель може ідентифікувати обʼєкти на фото й відео, навіть якщо не стикалася з ними під час навчання.

Також можна буде “підняти” об’єкт у 3D. Тому розробники сподіваються, що інструмент буде корисним у сфері віртуальної реальності.

Segment Anything можна буде завантажити за некомерційною ліцензією, але користувачі мають погодитися використовувати її лише для дослідницьких цілей.

Читайте також у рубриці Slow news
Adidas представив колаборацію з Minecraft
Випустили піксельну колекцію взуття
YC.Market дослідили, як змінювався рекламний бізнес України від початку незалежності до сьогодення
У фокусі — динаміка реєстрацій агентств, активність ФОП та компаній і регіональна структура ринку
Благодійна ініціатива «Лелека» та дизайнерка Тетяна Чорна презентували лімітовану колекцію прикрас «Крила»
Усі зібрані кошти передадуть на закупівлю нош-волокуш для бойових медиків
UK comms і Good People створили різдвяний калач як альтернативу корпоративним подарункам
Частину коштів із продажу спрямують на розвиток інклюзивного простору для людей з ментальною інвалідністю
DARI jewelry презентували мініколекцію прикрас «Карпатська смерека»
Центральним образом стала смерека — як символ стійкості та опори
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень