fbpx
Slow news

Meta дозволить підліткам блокувати рекламу певних рекламодавців і на певні теми

Компанія використовуватиме тільки дані про вік і місцезнаходження молодого користувача
Мачулка Ангеліна, 11.01.2023

Meta оголосила про додаткові зміни в налаштуваннях, які підлітки можуть використовувати для обмеження реклами в новинній стрічці.

Для користувачів цієї вікової групи створили специфічні елементи та ресурси для керування рекламою.

Починаючи з лютого, стать видалять як пункт таргетингу на підлітків для рекламодавців. Активність підлітків у додатках Meta не будуть використовувати для інформування про рекламу, яку вони бачать.

Meta зазначила, що єдиною інформацією про підлітків, яку вона використовуватиме для показу їм реклами, є вік і місцезнаходження. Так можна гарантувати, що підлітки бачитимуть рекламу, яка відповідає їхньому віку, а продукти й послуги доступні там, де живуть молоді користувачі.

“Ми усвідомлюємо, що підлітки необов’язково мають такі можливості, як дорослі, щоб ухвалювати рішення про те, як їхні онлайн-дані використовуватимуться для реклами. Особливо коли йдеться про показ їм продуктів, які можна придбати.Через це ми ще більше обмежуємо можливості рекламодавців для охоплення підлітків, а також інформацію, яку ми використовуємо для показу реклами підліткам”, — говорять у Meta.

Рекламні стандарти Meta вже забороняють показувати дітям до 18 років рекламу алкоголю, фінансових продуктів і продуктів та послуг для схуднення. Але тепер підлітки зможуть обмежувати показ реклами ще й на основі теми. Наприклад, якщо підліток хоче бачити менше реклами про певне телешоу або вид спорту, він може приховати її. Водночас підлітки можуть і надалі приховувати будь-яку чи всі реклами від певного рекламодавця.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень