fbpx
Slow news

Meta допоможе відновлювати економіку України

Компанія надаватиме освітні курси малому та середньому бізнесу
Мачулка Ангеліна, 25.07.2022

Meta разом із Мінцифри та Дія.Бізнес запускають програму допомоги українській економіці.

Компанія створить спеціалізований навчально-інформаційний центр для українського малого та середнього бізнесу. Він пропонуватиме безплатні семінари та тренінги, як-от Meta Blueprint і Meta Boost. На ресурсі можна буде знайти історії успішних українських підприємств, що надихають, важливу інформацію про локальні партнерські програми й інші корисні матеріали. Навчання в центрі відбуватиметься українською. WhatsApp спеціально для проєкту створить чат-бот.

Meta Blueprint — це глобальна освітня програма, що дасть змогу учасникам розширити свої знання й розвинути навички в галузі цифрового маркетингу та соціальних мереж.

Платформа Meta Boost надасть доступ до численних онлайн-семінарів про те, як ефективно створювати імідж компанії, підвищувати впізнаваність бренду, підтримувати зв’язок із клієнтами й створювати цікавий захопливий контент.

“Я вдячна Meta за підтримку України й українських підприємців під час повномасштабної війни. План виділення в майбутньому $1,5 млн на рекламні кампанії для підприємців України стане внеском у відновлення малого та середнього бізнесу України”, — говорить про співпрацю з Meta заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень