fbpx
Slow news

Meta додала особисті кордони для аватарів у своєму метавсесвіті

Після випадку віртуальних домагань у метапросторі
Мачулка Ангеліна, 07.02.2022

4 лютого Meta заявила, що додала у своєму метавсесвіті Horizon Worlds і Horizon Venues функцію особистих кордонів для аватарів.

Опція Personal Boundary створить відчуття, ніби між аватарами є майже 1 метр простору. Це допоможе забезпечити віртуальний особистий простір і уникнути небажаної взаємодії. Простір буде встановлено за замовчуванням — система блокуватиме рух у сторону аватара, починаючи з певної відстані. У такому випадку користувачам потрібно буде витягнути руки, щоб ”дати п’ять” аватарам інших людей.

“Ми навмисно впроваджуємо Personal Boundary, як завжди, за замовчуванням, тому що, на нашу думку, це допоможе встановити норми поведінки, а це важливо для відносно нового середовища, такого як VR”, — говорить віцепрезидент Horizon Worlds Вівек Шарма.

Такий крок зробили після заяв про сексуальні домагання в метавсесвіті. У грудні 2021 року стало відомо про те, що Ніну Джейн Патель, віцепрезидентку Metaverse Research у Kabuni Ventures, піддали сексуальному насиллю четверо чоловіків-аватарів, коли та тестувала гру.

“[Це був] жахливий досвід, який стався так швидко, і я навіть не подумала про встановлення захисного бар’єру, — написала вона, посилаючись на функцію “Безпечна зона” компанії, яка дозволяє користувачам блокувати інших користувачів. — Віртуальна реальність, по суті, була розроблена так, щоб розум і тіло не могли відрізнити віртуальний/цифровий досвід від реального. Певним чином моя фізіологічна та психологічна реакція була такою, ніби це сталося насправді”.

Читайте також у рубриці Slow news
У США зняли фільм про Джамалу та війну в Україні 
Cвітова премʼєра відбулася у другу річницю повномасштабного вторгнення росії
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп
Його символом стали номери 56-ї та 92-ї бригад
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень