fbpx
Slow news

Мережа супермаркетів Asda нагадує жінкам про регулярні обстеження молочних залоз

На їхніх чеках зображені груди
Коськовецька Аліна, 06.10.2022

У межах місяця обізнаності про рак молочної залози британська мережа супермаркетів Asda закликала покупців зробити обстеження грудей такою ж звичною процедурою, як щотижневий шопінг. Цю маркетингову та інформаційну кампанію створило креативне агентство Havas London у колаборації з двома благодійними організаціями Великої Британії — Breast Cancer Now та CoppaFeel!

Благодійне партнерство Asda Tickled Pink існує вже 26 років та наголошує на тому, що регулярна перевірка молочних залоз і знання ознак та симптомів раку молочної залози можуть допомогти врятувати життя жінки.

“… Asda має значний культурний вплив і силу, що дає змогу реально змінити поведінку жінок. Через Tickled Pink ми понад 26 років використовуємо цю можливість для просування боротьби з раком грудей, і ми вже зібрали понад 77 мільйонів фунтів стерлінгів для наших благодійних партнерів. Одна з найпотужніших речей, які ми всі можемо зробити, — це регулярно перевіряти свої груди на наявність ознак і симптомів. Ця кампанія спрямована на те, щоб спонукати покупців робити “самостійний чекаут” так само часто, як щотижневий шопінг”, — говорить Стефі Бретт-Лі, старша директорка Asda Brand Communications.

Меседжі кампанії розповсюджують на рекламних банерах, у торгових точках та в онлайн-магазині Asda.com у вигляді підказок. Крім того, рекламу використовують у медіа та соціальних мережах, де пишуть такі рядки: “Self checkouts could save you more than time” і “Make sure your shopping isn’t the only thing you checkout today”.

Читайте також у рубриці Slow news
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень