fbpx
Slow news

MEGOGO запустили аудіоверсії фільмів

Наразі на платформі вже доступно 5 стрічок на слух
Мачулка Ангеліна, 13.01.2023

Медіасервіс MEGOGO запустив новий вид контенту — фільми на слух.

Основою нового формату стали аудіодоріжки кінострічок, доповнені описами дій, які відбуваються на екрані. Це дає змогу слухати фільми без візуального супроводу.

Фільми на слух можна завантажити й слухати в офлайн-режимі. Водночас аудіострічки можна послухати навіть за умови нестабільного інтернет-зʼєднання, адже вони не потребують такої швидкості інтернету, як фільми у високій роздільній здатності.

Зараз доступні вже пʼять фільмів на слух: “Друзі назавжди”, “Почни спочатку”, “Мослі”, “Збірка промінців надії” та “Мавританець”. Згодом список поповнюватиметься.

“Як це часто буває, на створення нового формату нас надихнули користувачі сервісу. Один із передплатників, що має прекрасний зір, подякував соціальній ініціативі «Дивись, як чутно» за можливість слухати фільми за кермом. Так ми зрозуміли, що контент може бути цікавий ширшій аудиторії — у новому форматі слухати кіно зручно в дорозі, під час прогулянки чи занять спортом”, — говорить Валерія Толочина, маркетинг-директорка MEGOGO.

Читайте також у рубриці Slow news
LEGO випустила колекційний набір на честь перемоги Іспанії на ЧС-2026
До набору увійшли ексклюзивні тематичні елементи, присвячені тріумфу збірної
У Києві відбудеться показ документального відеопроєкту «Оленівка. Листи»
В основі — особисті листи до загиблих і полонених військових, свідчення очевидців та коментарі експертів
National Geographic перетворив жовту рамку свого логотипа на частину міського простору, щоб представити новий музей у Вашингтоні
Кампанія пропонує містянам зіставити знайомі міські об’єкти з масштабами природи та дослідницьких експедицій
Animalism by UAnimals представив колекцію брелоків «Планета з пластику»
Їх створили з пластикових кришечок, які волонтери зібрали під час Великого весняного прибирання в національних природних парках
В Україні започаткували державну літературну премію «Воля» з призовим фондом
Премія відзначатиме сучасну українську літературу, а також книжки іноземних авторів про Україну
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень