fbpx
Slow news

Megogo працює над створенням власних аудіосеріалів

Наразі можна прослухати перший проєкт
Коськовецька Аліна, 23.02.2021

Стримінговий сервіс Megogo розпочинає виробництво власних аудіосеріалів. Перший проєкт має назву “Куренівка: історія київського потопу”. Він присвячений 60-й річниці пам’яті трагедії.

Аудіосеріал, створений у документально-художньому жанрі, налічує 6 епізодів. Кожен розповідає детальну інформацію про найбільшу техногенну катастрофу в історії Києва.

“Наш перший аудіосеріал присвячений Куренівській трагедії. Про цю подію багато чули, але мало хто знає деталі. Ми відновили події 1961 року і розповіли історію людських доль.

Що стосується саме формату аудіосеріалу – це, по суті, наративний подкаст. В основі – повноцінна історія, документальна або художня, з детально пропрацюваним сюжетом, персонажами і подіями. У наших аудіосеріалів є режисери та акторський склад. Історії розділені на короткі серії, аби зручніше було слухати на ходу і не доводилося переривати розповідь на півслові, руйнуючи при цьому всю магію історії.

Такий формат не новий у світі. Величезна кількість художніх і документальних наративних подкастів створюється зараз провідними світовими студіями. Але в Україні саме такий формат представлений вперше”, – розповідає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

До роботи над проєктом були залучені експерти у сфері історії України, а також очевидці аварії. 

Наразі режисерський каст готує понад 10 серіалів, які протягом року показуватимуть аудиторії. Серед них проєкти, що напряму пов’язані з історією України, її видатними особами та подіями.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень