Slow news

Медіакомпанія Fox запускає блокчейн-платформу для домовленостей із ШІ-платформами 

Компанії зможуть реєструвати свій контент, аби підтвердити, що він належить їм
Бондар Каріна, 11.01.2024

Американська медіакомпанія Fox представила нову блокчейн-платформу Verify.

Вона дасть змогу редакціям відстежувати, як їхній контент використовується в інтернеті.

Verify — це розподілена інтернет-база даних медіаконтенту. Він завірений криптографічним підписом, що дає змогу встановити походження та історію контенту.

Fox планує використовувати протокол Verify для укладання угод про ліцензування свого контенту (зокрема, на Fox News, Fox Sports, Fox Entertainment) компаніям, що розробляють штучний інтелект.

Інші медіакомпанії зможуть реєструвати свій контент на платформі, аби підтвердити, що він належить їм. Після перевірки контенту вони можуть надавати на нього права ШІ-платформам, які хочуть використовувати контент для навчання великих мовних моделей (LLM).

Також Fox створила інтеграцію зі сторонніми видавничими системами, щоб дозволити іншим медіакомпаніям автоматично призначати свій контент для протоколу Verify, коли вони публікують його зі своїх систем управління контентом.

Платформа міститиме інструмент, який дає змогу медіакомпаніям і авторам, які хочуть процитувати контент, підтвердити, чи проходив він перевірку через цей блокчейн-протокол.

Читайте також у рубриці Slow news
Дизайнерка створила сукню зі 100 пластикових пляшок, щоб показати майбутнє без межі між природним і синтетичним
Авторка перетворила одноразовий пластик на скульптурний одяг, натхнений накопиченням сміття в океанах
У Лондоні відновили вітраж Київської картинної галереї, пошкоджений російською ракетою
Для відновлення використали уламок оригінального скла та архітектурні креслення з Києва
LIPSS та Київстар представили благодійну колаборацію +380 Call me Ukrainian
У межах ініціативи збиратимуть кошти на слухові апарати для військових
Триває реєстрація учасників акції «Стіл пам’яті 2026» на честь полеглих захисників і захисниць України
Долучитися можуть заклади харчування, освіти й культури, військові підрозділи, організації та простори в Україні й за кордоном
Від Краматорська до Львова: понад 260 українців долучилися до створення «Коника Незалежности»
Матеріал для лімітованого брелока збирали школярі, волонтери, люди, які сортують відходи, та військові на позиціях
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень