fbpx
Slow news

McDonald’s звинуватили в расовій дискримінації під час вибору компаній для розміщення реклами

На мережу ресторанів уже подали до суду
Альтман Дарина, 25.05.2021

Мережу фастфуд-ресторанів McDonald’s звинуватили в расовій дискримінації через те, що вона відмовилася розміщувати рекламу в медіакомпаніях, якими володіє чорний чоловік.

Дві компанії, що належать медіамагнату Байрону Аллену, подали позов проти McDonald’s Corp., звинувативши їх у дискримінації медіакомпаній, що належать чорношкірим.

Entertainment Studios Networks Inc. та Weather Group LLC подали скаргу до Вищого суду Каліфорнії, вимагаючи компенсації збитків у розмірі 10 мільярдів доларів. Як стверджують компанії, це – “дискримінаційний процес укладання договорів та відмови у рекламі в мережах позивачів на основі раси”.

У позові стверджується, що McDonald’s витратив приблизно 1,6 мільярда доларів на телевізійну рекламу в США у 2019 році. І за оцінками, менше 5 мільйонів доларів, або 0,31% цього бюджету, було витрачено на засоби масової інформації, що належать чорним людям.

У скарзі також зазначається, що компанія McDonald’s не рекламувалася в мережах Entertainment Studios з моменту їх запуску в 2009 році, але придбала значний обсяг реклами в подібних мережах, що належать білим.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень