fbpx
Slow news

McDonald’s випустив вебсеріал про роботу у своїх закладах

Зобразили, як перша робота змінює життя молодих людей
Дуран Яна, 22.01.2024

McDonald’s Данія спільно з агентством Nord DDB представили новий вебсеріал «Все змінюється» (Everything changes) у 6 серіях.

Молодіжний серіал демонструє, що робота в McDonald’s пропонує більше, ніж глядачі можуть собі уявити.

У головній ролі – дівчина, яка щойно влаштувалась на роботу й намагається встигати поєднувати сімейне життя, дозвілля та мрії про майбутнє. Після зустрічі з менеджером, що має за плечима довгу кар’єру, для героїні майбутнє видається інакшим, ніж вона собі уявляла.

Автори серіалу опитали працівників, щоб з’ясувати, що важливо для молодих людей та із чим вони стикаються під час роботи в McDonald’s.

«Серіалом Everything changes ми хочемо показати, що робота в McDonald’s – це більше, ніж просто бургери та картопля фрі. Ми приділяємо значну увагу розвитку наших співробітників і щорічно навчаємо понад 1100 працівників на внутрішніх і зовнішніх тренінгах та курсах. Цим серіалом ми намагаємося покінчити з упередженнями, які, на жаль, переважають щодо роботи в McDonald’s. Для одних ця робота є гарним початком трудового життя, а для інших – початком довгої кар’єри, і ми хочемо показати це», – коментує Томас Йогансен, керівник відділу маркетингу в McDonald’s Данія.

Усі шість епізодів можна переглянути на YouTube-каналі McDonald’s Denmark.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень