fbpx
Slow news

McDonald’s у Британії тимчасово оновив слоган, дизайн і джингл

З нагоди 70-ї річниці правління Єлизавети ІІ
Мачулка Ангеліна, 01.06.2022

Мережа McDonald’s у Великій Британії тимчасово оновила свій брендинг: слоган, дизайн паковань і джингл.

Ініціативу створили на честь платинового ювілею правління Єлизавети ІІ. Багатоканальну кампанію очолювали креативні агенції Ready10 і Leo Burnett.

Тимчасовий слоган звучить як One’s Lovin’ It.

“Знаковий слоган бренду «I’m lovіn’ it» добре відомий, хоча, можливо, не такий знаковий, як Її Величність Королева. Щоб відсвяткувати її 70 років на троні, ми хотіли вшанувати цю нагоду ідеєю, яка б нагадувала грайливу індивідуальність бренду McDonald’s, і так народилося «One’s Lovin’ It». Приємно бачити, що те, що починалося як надбана ідея, набуває популярності та розгортається як велика національна та багатоканальна кампанія”, — говорить Кейт Адді, директорка Ready10.

Для запису нового джингла Five Note Sting запросили Королівський філармонічний оркестр. Звук будуть використовувати в телерекламі, на сайтах і в 1400 ресторанах McDonald’s Великої Британії.

Також виготовлять 70 ексклюзивних паковань, які у випадковий спосіб дістануться клієнтам. Ці фарфорові набори виготовлені на замовлення, змодельовані вручну й оброблені поливою. Вони складаються з рукава для картоплі фрі, чашки для молочного коктейлю та ​​розкладачки для бургерів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень