fbpx
Slow news

McDonald’s частково втратив права на товарний знак Big Mac

Мережа ресторанів швидкого харчування програла суд конкуренту
Кірста Олена, 10.06.2024

Генеральний суд ЄС постановив, що компанія McDonald’s частково втрачає право використовувати товарний знак Big Mac у Європі.

Рішення ухвалили на користь конкурента з Ірландії Supermac’s, який ще в 2017 році звернувся до суду з вимогою скасувати реєстрацію торгової марки Big Mac для McDonald’s. Компанія стверджувала, що її конкурент упродовж останніх 5 років не використовував торгову марку належним чином.

Суд задовольнив цей позов і постановив, що компанія McDonald’s не змогла довести належне використання торгової марки Big Mac для продуктів із птиці.

Варто додати, що McDonald’s продовжує бути власником торгової марки Big Mac для інших категорій продуктів. Однак, за даними фахівців, втрата прав на використання цієї ТМ для продуктів із птиці може призвести до перегляду продуктової лінійки McDonald’s, а також розширить можливості у сфері ресторанів швидкого харчування його ірландського конкурента Supermac’s.

Додамо, що Supermac’s не продає сендвіч із назвою Big Mac, однак має бургер Mighty Mac з аналогічними інгредієнтами.

Відомо також, що рішення суду McDonald’s може оскаржити.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Бренд diadia проведе в Києві благодійний томатний поп-ап
У програмі — продаж спеціального дропу, фермерських томатів за донат, збір коштів для 28-ї ОМБр, а також сезонний розпродаж у шоурумах
Домедична допомога в Україні: дослідження показало розрив між готовністю допомогти й реальними знаннями
Майже половина українців готові надавати домедичну допомогу, однак достатній рівень знань мають лише 13% людей
FIFA виставила на продаж фрагменти газону з фіналу Чемпіонату світу-2026
Фанатам пропонують колекційні набори зі шматком поля стадіону MetLife, де 19 липня відбудеться фінальний матч
У Києві відбудеться перший концерт пам’яті фронтмена гурту ADAM Михайла Клименка
Пісні гурту виконають понад 15 українських артистів
Проєкт «Витоки» шукає спільноти, які працюють із традиційною культурою України
Учасників об’єднають у мережу сучасних осередків традиційної культури та представлять їхні ініціативи на спільній карті
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень