fbpx
Slow news

Mastercard почне працювати з криптовалютами

Передусім компанія підтримає стейблкоїни
Царук Максим, 11.02.2021

Mastercard почне підтримувати деякі криптовалюти вже цього року через  збільшення їх використання. Про це заявив виконавчий віцепрезидент компанії з цифрових активів, блокчейн-технологій та партнерства Раджа Дамодарана.

Насамперед Mastercard підтримає впровадження стейблкоїнів. За словами Раджа Дамодарана, ця валюта є найбільш врегульованою в цифровому середовищі, що робить її надійною і безпечною для користувачів. Крім того, вона має підтримку у вигляді реальних активів, які імітують курс державних валют.

Компанія дуже ретельно вибиратиме криптовалюти для співпраці. Адже багато з них поки не відповідають принципам Mastercard.

Нововведеннями компанія хоче спростити ряд фінансових операцій і дати більше можливостей для користувачів цифрових грошей. У Mastercard вважають, що криптовалюти мають забезпечувати стабільність, а в людей повинна бути можливість використовувати їх для повсякденних грошових операцій. 

У компанії також анонсували про співпрацю з кількома світовими банками щодо впровадження повноцінних операцій з криптовалютами.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень