fbpx
Slow news

“Марш Жінок” запускає медіакампанію про жінок України до 8 березня

Вона стартує з перших чисел березня й триватиме до кінця місяця.
Бондар Каріна, 03.03.2023

Ініціатива “Марш Жінок” організовує медіакампанію “Незламні жінки України”.

Це серія інтерв’ю та постерів із жінками з різних сфер та галузей. Слоган проєкту: “Кожна робить усе, що в її силах. Там, де вона є”.

“Цією кампанією ми хочемо підтримати жінок України та надати видимості їхнього внеску, адже дуже часто жінки зменшують та знецінюють свої зусилля, вважаючи, що роблять недостатньо багато”, — пояснюють організаторки.

Ініціатива “Незламні жінки України” розпочнеться на вулицях Києва, на рекламних площинах, у вагонах Київського метрополітену й у соцмережах “Маршу Жінок”. Вона стартує в перших числах березня й триватиме до кінця місяця. До участі долучаться партнерські організації в інших містах України.

Серед учасниць кампанії: журналістки, співачки, військові, громадські діячки, представниці робітничих професій, волонтерки, лікарки тощо.

“Жінка – це не «берегиня», жінка – це героїня, яка щодня, долаючи гендерні стереотипи, доводить, що вона рівноцінна, сильна й незалежна особистість, яка бореться за майбутнє своєї держави. У цій державі не місце сексизму, сексуальному й домашньому насильству”, – наголосили в організації “Марш Жінок”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень