fbpx
Slow news

“Марш Жінок” запускає медіакампанію про жінок України до 8 березня

Вона стартує з перших чисел березня й триватиме до кінця місяця.
Бондар Каріна, 03.03.2023

Ініціатива “Марш Жінок” організовує медіакампанію “Незламні жінки України”.

Це серія інтерв’ю та постерів із жінками з різних сфер та галузей. Слоган проєкту: “Кожна робить усе, що в її силах. Там, де вона є”.

“Цією кампанією ми хочемо підтримати жінок України та надати видимості їхнього внеску, адже дуже часто жінки зменшують та знецінюють свої зусилля, вважаючи, що роблять недостатньо багато”, — пояснюють організаторки.

Ініціатива “Незламні жінки України” розпочнеться на вулицях Києва, на рекламних площинах, у вагонах Київського метрополітену й у соцмережах “Маршу Жінок”. Вона стартує в перших числах березня й триватиме до кінця місяця. До участі долучаться партнерські організації в інших містах України.

Серед учасниць кампанії: журналістки, співачки, військові, громадські діячки, представниці робітничих професій, волонтерки, лікарки тощо.

“Жінка – це не «берегиня», жінка – це героїня, яка щодня, долаючи гендерні стереотипи, доводить, що вона рівноцінна, сильна й незалежна особистість, яка бореться за майбутнє своєї держави. У цій державі не місце сексизму, сексуальному й домашньому насильству”, – наголосили в організації “Марш Жінок”.

Читайте також у рубриці Slow news
Творча група фільму «Медовий місяць» отримала премію Довженка
Стрічка Жанни Озірної розповідає про молоду пару, яка опинилася в пастці власної квартири під час окупації Київщини
У павільйоні КИТ на ВДНГ проведуть вересневий Кураж. Not only jazz
У програмі — лекції, маркет українських брендів і благодійні активності
В Україні стартувало дослідження бар’єрів, що заважають виходу компаній на зовнішні ринки
До участі запрошують українські бізнеси, які готові долучитися до пілотних програм підтримки експортерів
Bolt створив подкаст Women for Women про жінок, які долають упередження
Героїні випусків діляться досвідом роботи в галузях, що традиційно вважаються «чоловічими»
«Залізна Крамниця» випустила натхнений пасажирами Укрзалізниці мерч
Колекція включає футболки, шопери, брелоки та інші предмети з 8-бітними персонажами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень