fbpx
Slow news

Марк Гемілл озвучив оголошення в застосунку “Повітряна тривога”

Голос актора можна почути в англомовній версії додатка
Мачулка Ангеліна, 19.12.2022

В англомовній версії застосунку “Повітряна тривога” з’явилася озвучка від актора Марка Гемілла.

Це сталося після того, як застосунок став партнером фандрейзингової платформи UNITED24. Із цієї нагоди Гемілл, також партнер платформи, записав повідомлення про пʼять видів небезпеки: ракетний удар, артилерійський обстріл, вуличні бої, радіаційна та хімічна загрози. До сповіщень про відбій тривоги актор додав знакові цитати із “Зоряних війн”.

“Для нас це не просто оновлення застосунку, а частина роботи на інформаційному фронті та можливість допомогти Збройним силам України продовжувати ефективну боротьбу … Ми маємо надію, що англомовна версія застосунку допоможе нам привернути увагу іноземців до війни в Україні та спонукатиме їх підтримувати наших захисників і захисниць”, — говорить Валентин Гриценко, CMO Ajax Systems.

Крім цього, в пуш-сповіщенні про відбій тривоги зʼявився заклик зробити пожертву на підтримку ЗСУ. Усі донати витратять на закупівлю дронів для українських військових. 

Англійська версія “Повітряної тривоги” з голосом Марка Гемілла вже доступна на iOS, Android і Huawei. Користувачі можуть змінити мову сповіщень у меню налаштувань.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень