fbpx
Slow news

Мала академія наук України відкриє державний “Музей науки”

З 24 вересня на ВДНГ у Києві
Альтман Дарина, 08.09.2020

24 вересня Мала академія наук України відкриє в Києві державний “Музей науки”. Музей розташують на ВДНГ, у павільйоні №23 під назвою “Наука”.

Ідея інтерактивного простору в тому, щоб розширити знання українців про науку й показати, як наукові відкриття, дослідження та нові технології пов’язані з нашим повсякденним життям.

Унаслідок співпраці з Міжнародною асоціацією науково-технологічних центрів (ASTC) у музеї з’явилися експонати зі США, Канади, Великобританії, Швеції та Польщі.

Наприклад, у зоні “Дивна матерія” родом з Канади дозволено робити все, що допоможе дослідити властивості матеріалів: торкатися, рухати, чавити й бити. Можна, скажімо, перевірити на міцність скло, жбурнувши в нього кулю для боулінгу.

Відвідувачі зможуть спробувати розгадати оптичну ілюзію, яку спеціально для музею створив професор Техаського університету Девід Новік. Він часто викладає у себе в Twitter зображення з оптичними ілюзіями, які широко розходяться соцмережею: людям здається, що об’єкти на них іншого забарвлення, ніж є насправді.

Квиток у музей коштуватиме 100 грн, а в разі оплати карткою Visa знижка становитиме 15%. 50 грн за особу коштуватиме квиток для школярів (для групи від 10 осіб). Безкоштовним вхід буде для людей з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, а також для дітей, чиї батьки загинули під час воєнних дій на сході України.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень