fbpx
Slow news

Майже половина роботодавців планує підвищити зарплати в 2022 році

Найчастіша причина цього — досягнення в роботі
Мачулка Ангеліна, 04.11.2021

Сайт із пошуку роботи Jooble провів опитування роботодавців щодо планів про підвищення заробітної плати своїм працівникам.

36,5% роботодавців повідомили, що планують збільшувати зарплати вже до кінця цього року, а 35,3% залишать їх на поточному рівні. Решта наразі не визначилися чи не зазначили ці дані під час опитування.

Натомість уже наступного року підвищувати зарплати планують 48,9% опитаних роботодавців, залишити на тому ж рівні —  8,2%.

Про зменшення зарплат через карантин повідомили 14,3% роботодавців, ще 23,4% підтвердили зростання зарплат на підприємствах; незмінними через карантин залишилися зарплати у працівників 61,4% опитаних роботодавців.

69% босів регулярно проводять перегляд конкурентності заробітної плати. Так, більшість підприємств аналізують рівень винагород раз на квартал або на пів року.

Найчастіше підвищення зарплати відбувається з ініціативи керівництва, рідше — з ініціативи працівників чи є плановим підвищенням. Найпопулярнішими причинами збільшення зарплат роботодавці назвали визначні досягнення на робочому місці, підвищення професійної кваліфікації, загальне збільшення зарплат на ринку праці. Найменший вплив, згідно з опитуванням, мають робочий стаж працівника в компанії та інфляція.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень