fbpx
Slow news

MacPaw запустила кампанію, щоб надихнути людей наважуватися на перші кроки до своїх мрій

Ви можете стати частиною ініціативи, поділившись тим, як долаєте страхи
Бондар Каріна, 17.07.2023

MacPaw запустила креативну кампанію 15 years of new firsts — про виклики перших спроб та боротьбу з тривогою під час нових починань.

У межах кампанії MacPaw створила креатив з історіями про власні перші спроби, а також людей, які надихали та яких надихала компанія. Це історії команди, користувачів, партнерів, професійних та наукових спільнот.

Кожен охочий може стати частиною цієї ініціативи, поділившись на сайті своєю історією про те, як долає страхи й тривоги та наважується на нові починання.

Кампанія має на меті заохотити інших наважитися на перші кроки без страху помилок. Ця ідея близька MacPaw, адже завдяки атмосфері підтримки та цінностям компанії вдається створювати умови для професійного розвитку, досягнень і нових експериментів.

“Обмірковуючи 15-річний шлях MacPaw, я відчуваю вдячність. Кожне починання компанії — від першого коду CleanMyMac до першої соціальної ініціативи — стало можливим саме завдяки натхненній роботі команди, довірі користувачів та партнерів, підтримці й порадам експертів ринку та журналістів. Ваша віра в бачення, цінності та професіоналізм MacPaw мотивувала нас ставити більш амбітні цілі та сміливо крокувати в невідоме. І навіть у найважчі часи нам вдалося не лише встояти, а й продовжити підкоряти нові ніші. Дякую всім, хто вже став і ще стане частиною історії MacPaw”, — зазначає Олександр Косован, засновник і СЕО MacPaw.

Основний елемент натхнення в кампанії до річниці MacPaw – це відео про етапи, через які проходить людина, втілюючи нову ідею в життя. Над його створенням працювали режисер Андрій Бут, креативний директор Кирило Сопот та команда дизайн-студії O0 Design. O0 Design вдалося за короткий термін пройти шлях від генерації ідеї до монтажу.

Відео побудоване на метафорах та відчуттях. Щоб їх визначити, команда O0 збирала інсайти, емоції та враження одних із перших членів команди MacPaw.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп
Його символом стали номери 56-ї та 92-ї бригад
В Україні запустили сайт-хронограф російсько-української війни
На сайті є можливість підтримати українців донатом
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень