fbpx
Slow news

MacPaw запускає VPN для захисту даних в інтернеті

Сервіс доступний на macOS, іOS, Android та Windows
Альтман Дарина, 17.11.2020

Українська компанія MacPaw запускає ClearVPN —  персоналізований сервіс VPN для захисту даних в інтернеті. Продукт доступний на macOS, iOS, а також Android та Windows.

ClearVPN використовує технологію DynamicFlow, що дає змогу користувачам безпечно й конфіденційно перебувати в мережі, без необхідності вручну обирати сервер. Сервіс також використовує власний протокол, щоб забезпечити максимальний захист даних і високошвидкісне з’єднання.

“Протягом 12 років ми розробляємо інноваційне і зручне в користуванні програмне забезпечення, щоб полегшити життя користувачів macOS та iOS, — каже Олександр Косован, CEO і засновник MacPaw. — В умовах карантину і зростання попиту на програмне забезпечення, пов’язане з конфіденційністю, VPN-продукти, які допомагають будувати захищені віртуальні мережі,  стали необхідністю. Завдяки ним ми можемо бути впевнені в безпеці наших даних та доступності ресурсів у будь-якій точці світу. Ми раді застосувати наш досвід і надати просте у використанні рішення для безпечнішої присутності в мережі”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень