fbpx
Slow news

M&M’s осучаснює дизайн своїх маскотів

Щоб підтримати інклюзивність та відобразити сучасний світ
Ольга Сакали, 21.01.2022

Корпорація Mars оновила дизайн маскотів M&M’s та логотип цукерок.

Завдяки ребрендингу компанія прагне зробити персонажів більш інклюзивними й такими, що репрезентують споживачів. Свою оновлену місію бренд окреслює так — “створити світ, де кожен відчуває свою належність”.

Зміни торкнуться зовнішності та характерів маскотів. Червоний персонаж стане менше керувати, а помаранчевий — прийме свої проблеми з тривожністю. Зеленого персонажа із чоботів на підборах перевзують у кросівки, а коричневому зменшать підбори та оновлять дизайн окулярів. Разом Грін і Браун представлятимуть силу, що підтримує жінок. Взуття червоного й жовтого персонажів доповнять шнурками, а взуття помаранчевого зроблять охайнішим.

“Ми глибоко поглянули на наших персонажів, як всередині, так і зовні, і змінили їхній зовнішній вигляд, особистості та історію, щоб краще відображати динамічний та прогресивний світ, у якому ми живемо”, — описала ребрендинг віцепрезидентка корпорації Mars Джейн Хван.

Окрім змін маскотів, компанія також зробила ребрендинг логотипу. Вона вирівняла його, щоб зробити акцент на амперсанді (&) — як на символі, що єднає.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень